wz

Kontakt a umístění letiště

Na tomto místě uvedu několik kontaktů na některé z nás a samozřejmě i pár obrázků letiště a způsob přepravy na něj a pro ty progresivnější i GPS souřadnice. Zároveň se omlouvám, že neuvádím telefonní čísla, ale pouze e-mailové adresy. Doba je taková a pokud někdo bude mít eminentní zájem s někým z nás mluvit není problém napsat na e-mail a domluvit se.

Tak tady je snímek našeho letiště, jde o upravenou plochu o velikosti 85 x 35 m. Pakovat lze min. po celé délce plochy. Uprostřed delší strany je letištní bouda. Okolí letiště je bez elektrického vedení, 300 m rybník, vzdálenost od asfaltky 300 m.

Snímek z výšky. Abych byl stylový tak vysvětlím přístup z tohoto pohledu: Na jedenácti hodinách je obec Pleše, která se projíždí směrem od Prahy, od křižovatky U sloupu. Dále potom uprostřed Kardašovy Řečice se odbočí doleva (kolem jasně žluté budovy bufetu), směr na obec Višňová, přejede se železniční trať a po cca 1 km jízdy po klikaté asfaltce je vidět vpravo na louce naše letiště.

Pro majitele GPS uvádím na této stránce souřadnice GPS.

Zem.délka:

14° 50' 38,61“

 

Zem. šířka:

49° 12' 4,28“

 

Textové pole: Směr od Jindřichova Hradce: Za náměstím v Kardašově Řečici odbočit doprava na obec Višňová a pak je to už jasný.

Tak ty kontakty:

Milan Karas (tedy já):

milan_karas@centrum.cz

 

Ladislav Houha:

houha@tiscali.cz

Ostatní doplním postupně, jak se dokoušu k podkladům.

Pro jistotu ještě jeden obrázek.

Textové pole: Směr od Prahy: Před náměstím v Kardašově Řečici odbočit doleva na obec Višňová a pak je to už jasný.

Ruda Kočí:

ruda-koci@centrum.cz

Ruda Springer:

ruda.springer@centrum.cz